Про Бренд

ÓNA - premium natural cosmetics

Тому що ваша шкіра заслуговує розкішного догляду.


premium
ÓNA - це жінка, благородна та вишукана. Для неї не існує нормального — є тільки найкраще, натуральне, справжнє. Без крикливих фарб та надмірностей. Тільки ефективна косметика для догляду. Тільки природна краса пакування.

natural 100%
Ідея створення натуральної, гіпоалергенної косметики ÓNA виникла після появи алергії на широко рекламований засіб всесвітньо відомого бренду. Тому що в складі були синтетичні інгредієнти.

high quality
Жодних компромісів якості — принципово натуральні інгредієнти. Сертифіковані олії преміум-класу з Німеччини, Франції, Італії та авторські рецептури від першої в країні миловарні - гарантія високої якості.

handmade only
Контроль якості на всіх етапах виробництва косметики ÓNA забезпечений завдяки ручній роботі. Ми віримо, що тільки своїми руками можна створити шедевральний і натуральний продукт. Тому, кожен товар є унікальним, не буває двох однакових шматочків мила ÓNA, приготованого вручну.

vegan friendly& palm free
Використання жирів тваринного походження виключено та неприпустимо для філософії бренду ÓNA. Тільки натуральні рослинні інгредієнти та легкі базові масла. Ми відмовилися від важких масел — пальмового, кунжутного, бавовняного. Тому що використання важких масел в косметології може забивати пори і викликати запалення шкіри.

cruelty free
Натуральна косметика не тестується на тваринах. В цьому просто немає потреби. Ми тестуємо її на чутливій шкірі фокус групи, на чолі з засновницею та авторкою бренду. І всі у захваті!

Зворотній дзвінок