Перевірка

Виробничі потужності ТМ ÓNA знаходяться в місті Хмельницький, на технічній базі найпершої миловарні в Україні. З 2005 року миловарня виробляє натуральне мило та косметику для догляду використовуючи авторські рецептури та інгредієнти найвищої якості.
Придбати продукцію ТМ ÓNA можна замовивши on-line в інтернет-магазині, в Instagram та Facebook. Шоу-рум ТМ ÓNA в проекті, там ви можете не тільки придбати продукцію ТМ ÓNA, а й спробувати або взяти безкоштовні зразки.
Косметичні рослинні олії ділять на ефірні та базові. Базові олії отримують під час віджиму з насіння, зерен, кісточок плодів і горіхових ядер рослин. До їх складу входять жирні кислоти, віск, гліцериди, жиророзчинні вітаміни та мінерали, інші корисні органічні речовини та сполуки.
Ознайомитися з сертифікатами якості можна за посиланням сертифікати
Ми віримо, що тільки вручну можна створити по-справжньому якісний та натуральний продукт. До того ж, тільки при ручному виробництві, можливий максимальний контроль якості на кожному етапі.
Запитуйте сертифікати якості. На кожну олію повинен бути сертифікат якості із зазначенням країни виробника та способу виготовлення олії. Виробники олій в Німеччині, Франції та Італії вважаються володарями високої якості виробництва натуральних олій.
Сruelty free - в перекладі з англ. означає: "зроблені без насильства, зроблені з любов'ю". Це означає, що продукція не тестується на тваринах. Наявність розпізнавального знака з кроликом на пакуванні гарантує виконання даного принципу в країнах Європи.
Торгова марка ÓNA - соціально відповидальний бренд. 50% від чистого прибутку ми відраховуємо Благодійному Фонду "UA Helper", що займається психологічною допомогою та підтримкою громадян України, що постраждали внаслідок війни, а також теплими речами та обладнанням для Збройних Сил України. Таким чином, ми разом наближаємо нашу перемогу та стійікість співгромадян до викликів сьогодення.

Зворотній дзвінок