5 Міфів та фактів про догляд за волоссям

5 Міфів та фактів про догляд за волоссям

Якщо щодня мити волосся - воно буде забруднюватися ще більше, гумка для волосся пошкоджує їх, засоби від посічених кінчиків не допомагають - ці та інші міфи про догляд за волоссям ми будемо розвінчувати у цьому дослідженні.


1) Гумка для волосся пошкоджує 

Факт. Кожен експерт без сумнівів підтвердить, що часте та тривале носіння жорсткої та тугої резинки може пошкодити структуру волосся. Рішення: не затягуйте волосся у «хвості» надто туго та обирайте гумки з м'яким покриттям.


2) Шкідливо терти мокре волосся рушником 

Факт. Мокре волосся можна лише віджимати рушником, тертя та «тріпання» призводить до пошкодження чешуйок волосини, втрати блиску та подальшої ламкості волосся. 


3) Якщо щодня мити голову - волосся буде забруднюватися швидше 

Міф. Насправді вплинути на активність сальних залоз не так просто. Частота миття волосся точно ніяк не впливає на це. Отож, мийте голову по мірі забруднення. 


4) Натуральні олії для волосся забивають пори 

Міф. Основна суть в правильному підборі засобів за типом шкіри та площею нанесення. Велику кількість олій не можна наносити на корені - лише по довжині волосся, основну увагу приділяючи кінчикам. 


5) Посічені кінчики врятує лише стрижка 

Факт. Якщо кінчики волосся вже дуже посічені, то звичайно, жоден засіб їх назад не склеїть. Проте, ви можете попередити масштаб трагедії регулярно застосовуючи засоби, підібрані саме для вашого типу волосся.


А які міфи/факти про догляд за волоссям вам відомі?